این برنامه به این صورت است که کلیه خانوار ها و عزیزان محترم ساکن شیراز میتوانند با ثبت نام در بانک اطلاعاتی پخش مستقیم گوشت از کشتارگاه به درب منزل که در پایین صفحه وجود دارد یا به صورت مستقیم با تماس به شماره ۰۹۱۷۴۲۰۰۰۶۲ میتوانند عضو برنامه پخش این شرکت بشوند و سپس در هفته فقط کافیست با تماس و گفتن شماره عضویت (برای شما ایمیل و یا به شماره همراه شما ارسال می شود )  و میزان گوشت مصرفی  با توجه به نیازی که دارند (ران با استخوان به صورت لاشه  – فیله و ران بی استخوان و گردن شترمرغ و گوشت چرخ کرده و دل و جگر به صورت بسته بندی شیک و تمیز ) درب منزل دریافت نمایند .

نحوه دریافت محصول به این صورت می باشد که سیستم حمل و تحویل گوشت در هفته ۱ بار در هفته در روز کشتار سفارشاتی که ثبت شده باشد را به صورت مستقیم به آدرسی که شما به ما داده اید (و با هماهنگی تلفنی با شما )درب منزل تحویل شما خواهند داد .

هدف از این برنامه این است که کشتار روزانه ما ممکن است به صورت بسیار جزیی وارد بازار شود به این علت که در حال پخش به استان های مجاور هم نیز میباشد و دغدغه ای بسیاری از مردم این است که از کیفیت و سلامت گوشت اطمینان داشته باشند . از این رو با کشتار مخصوص شهروندان در روز خاصی در هفته و ارسال به صورت مستقیم امید است بتوانیم نیاز علاقمندان و خانوارهای عزیز به مصرف این گوشت سالم و بینظیر را برآورده کنیم .

فواید گوشت شترمرغ را میتونید از اینجا  و برخی از روش های آشپزی با گوشت شترمرغ را از این قسمت میتوانید مشاهده کنید .

متاسفانه برخی از گوشت هایی که در بازار می باشد بصورت غیر قانونی و سنتی کشتار می شود و حتی ممکن است شترمرغ بیمار را کشتار کنند و مسلما بسیار متفاوت از لحاظ مزه و رنگ و طعم با گوشتی که ما ارائه میکنیم دارد . کشتارگاه ما به عنوان اولین کشتارگاه تخصصی شترمرغ می باشد که بدون به وجود آوردن استرس برای پرنده و با رعایت موازین بهداشتی و نظارت اداره دامپزشکی کل کشور و ذابحین شرعی کشتار میشوند .

ما به شما اطمینان از لحاظ سلامت و بهداشت و کیفیت محصولاتمان را می دهیم .امید است با شروع این برنامه بتوانیم کلیه انتظارات همشهریان عزیزمان را در مورد این صنعت مهیا کنیم .

لینک خبر را به صورت کامل و اطلاعات در مورد محصولات قابل عرضه و قیمت آن ها را در اینجا میتوانید مشاهده کنید .

  آدرس پست الکترونیکی شما

  نام شما (الزامی)

  شماره تلفن ثابت(الزامی)

  شماره همراه(الزامی)

  آدرس(الزامی)

  پیام شما

  کد امنیتی
  captcha